MumeSA™ Tekstil, Gıda, Teknoloji ve Perakende Mağazacalık sektörlerinde bulunmaktadır.

Firmamız Hazır Giyim Triko sektöründe son teknoloji makine parkuru ile Dünya firmaları tarafından kabul görmüş kalitede iplik ve kumaşlarla 1975 yılında 2 ayrı fabrikası ile toplamda 15000 m2 kapalı alanda 400 çalışanı ile yıllık 2 Milyon adet triko ve 700 Bin adet penye üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız dokuma parkuru iki ayrı fabrikasında toplamda 90 SHIMA SEIKI ve UNIVERSAL son teknoloji makine parkuruna sahiptir.

Triko Atölye bölümünde tam teşekkürler remayöz, singer, overlok, reçme ve son teknoloji makine parkuru bulunmakta tüm üretim, ütü paketleme ve direk kargolama servisi tamamen kendi bünyesinde yapılmaktadır.

Penye Atölye bölümünde juki singer, overlok, recme ve son teknoloji makine parkuru ile yine tüm penye grubu ürünlerinizi ütü paket ve sevkiyat dahil kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Hayri Triko olarak üretim bölümümüzde 1 makinamızı ayrıca az adetsel üretim talelerinizi karşılamak için her zaman ayrı tutar, yani 50 adet bile özel üretim triko ürünü yaptırabilirsiniz. Üretim bizim için ülkemizinde kalkınmasında en önemli rol olduğuna inandığımız için gelen bütün sorularınız bizim için son derece önemlidir.


Merkez fabrikamız İstanbul / Şişli - Bomonti'de 9 katlı olarak konumlandırılmıştır.


İletişim için Buraya tıklayınız.

Bu kategoride ürün bulunamadı.