Firmamız Hazır Giyim Triko sektöründe son teknoloji makine parkuru ile Dünya firmaları tarafından kabul görmüş kalitede iplik ve kumaşlarla 1975 yılında 2 ayrı fabrikası ile toplamda 15000 m2 kapalı alanda 400 çalışanı ile yıllık 2 Milyon adet triko ve 700 Bin adet penye üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız dokuma parkuru iki ayrı fabrikasında toplamda 90 SHIMA SEIKI ve UNIVERSAL son teknoloji makine parkuruna sahiptir.

Penye üretimimizde en yoğun yaptığımız ürün grupları aşağıdaki gibidir. (Eğer aşağıda bulunmayan penye üretiminiz varsa yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretim için 0553 967 57 97 numarasından direk üretim sorumlusuyla yada murat@mumesa.com mail adresinden veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurup yine bize ulaşabilirsiniz.)

ÜRÜN GRUPLARIMIZ;

Penye grubumuzda kadın, erkek, çocuk, bebek ve hayvanlar için üretimler yapılmaktadır. Detayları görmek ve üretimlerini yaptığımız penye grubu modellerimize ulaşmak için aşağıdan size uygun kategoriye tıklayınız.

- PENYE ELBİSE ÜRETİMİ

- PENYE ŞAPKA, BERE ÜRETİMİ
- PENYE TUNİK  ÜRETİMİ

PENYE BÜYÜK BEDEN KIYAFETLER  ÜRETİMİ

PENYE TESETTÜR GİYİM (ELBİSE, TİŞÖRT, İÇ GİYİM, EŞARP,)  ÜRETİMİ

PENYE İÇ GİYİM  ÜRETİMİ

PENYE GÖMLEK  ÜRETİMİ

PENYE EŞARP  ÜRETİMİ

PENYE ASKILI TİŞÖRT  ÜRETİMİ

PENYE TİŞÖRT  ÜRETİMİ

PENYE BLUZ  ÜRETİMİ

PENYE ETEK  ÜRETİMİ

PENYE PANTOLAN VE TAYT  ÜRETİMİ

PENYE ABİYE  ÜRETİMİ

PENYE MAYO-BİKİNİ  ÜRETİMİ

PENYE GECELİK  ÜRETİMİ

PENYE HAMİLE GİYİM  ÜRETİMİ

PENYE ŞORT  ÜRETİMİ

PENYE KOT PANTOLAN (JEAN)  ÜRETİMİ

PENYE AYAKKABI, PATİK VE BABET ÜRETİMİ

PENYE İŞ KIYAFETLERİ (PENYE DIŞINDA MALZEMEDEN YAPILIR) ÜRETİMİ

PENYE TİŞÖRT (BASİC, POLO YAKA, BASKILI)  ÜRETİMİ

PENYE ÇORAP  ÜRETİMİ

- Triko Kedi, Köpek Özel Kıyafet Üretimleri

ve yukarıdaki belirtilmeyen Penye olarak üretimi yapılacak ne varsa herşey dahil şekilde (kutusu, barkodu, etiketleri, ütü paket, teslimatına kadar tamamen kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Direk Satış ve Üretim Konusunda detaylı bilgi almak isterseniz lütfen  0553 967 57 97 numarasından direk üretim sorumlusuyla yada murat@mumesa.com mail adresinden veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurup yine bize ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.