Firmamız Hazır Giyim Triko sektöründe son teknoloji makine parkuru ile Dünya firmaları tarafından kabul görmüş kalitede iplik ve kumaşlarla 1975 yılında 2 ayrı fabrikası ile toplamda 15000 m2 kapalı alanda 400 çalışanı ile yıllık 2 Milyon adet triko ve 700 Bin adet penye üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız dokuma parkuru iki ayrı fabrikasında toplamda 90 SHIMA SEIKI ve UNIVERSAL son teknoloji makine parkuruna sahiptir.

Triko üretimimizde en yoğun yaptığımız ürün grupları aşağıdaki gibidir. (Eğer aşağıda bulunmayan triko üretiminiz varsa yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üretim için 0553 967 57 97 numarasından direk üretim sorumlusuyla yada murat@mumesa.com mail adresinden veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurup yine bize ulaşabilirsiniz.)

ÜRÜN GRUPLARIMIZ;

Triko grubumuzda kadın, erkek, çocuk, bebek ve hayvanlar için üretimler yapılmaktadır. Detayları görmek ve üretimlerini yaptığımız triko grubu modellerimize ulaşmak için aşağıdan size uygun kategoriye tıklayınız.

- Triko Kazak Üretimi,

- Triko Elbise Üretimi,

- Triko Mayo, Bikini Üretimi,

- Triko İç Giyim Üretimi,

- Triko Panço, Şal Üretimi,

- Triko Patik, Ayakkabı, Babet Üretimi

- Triko Battaniye, (isme özel üretilebilir)

- Markanıza Özel (Private Label) Triko Üretimi (Promosyon grubu, Firma logosu yada farklı durumlarda)

- Triko Bere, Atkı, Şapka, Eldiven Üretimi

- Triko Hırka, Yelek, Ceket, Tunik Üretimi

- Triko Büyük Beden Üretimi

- Triko Çanta (Sırt çantası, el çantası, özel örme porftöy çantası gibi)

- Triko Yazlık Şort Üretimi

- Triko Kedi, Köpek Özel Kıyafet Üretimleri

ve yukarıdaki belirtilmeyen Triko olarak üretimi yapılacak ne varsa herşey dahil şekilde (kutusu, barkodu, etiketleri, ütü paket, teslimatına kadar tamamen kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Direk Satış ve Üretim Konusunda detaylı bilgi almak isterseniz lütfen  0553 967 57 97 numarasından direk üretim sorumlusuyla yada murat@mumesa.com mail adresinden veya buraya tıklayarak iletişim formunu doldurup yine bize ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.